KONST / Litografier / Färglitografi 14632076
nr 1463 2076
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 184/195. Färglitografi. Bladets mått: 49x63cm, oramad, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:44:46
25/4 18:54:51
25 apr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson